Dodaj swoje ogłoszenia gratis!!!

Przepraszamy za okresowe ewentualne przerwy. Spowodowane są pracami administracyjnymi i aktualizacją skryptu.

Masaż tantryczny gołym cialem

RADOSNADodaj do ulubionych

Skrót opisu

Rób to co kochasz i kochaj to co robisz
Kontakt 577543438
Dodane 2021-12-09 16:57:09

Opis

Rób to co kochasz i kochaj to co robisz

Witam serdecznie !

Zapraszam

na doświadczenie pięknego rytuału jakim jest masaż tantryczny. Masaż wykonuję na macie, nago :)

Wyobraź sobie, że leżysz i patrzysz na atrakcyjną, zmysłową kobietę, która wiruje po całym Twoim ciele, delikatnie ocierając się przy tym swoimi sutkami. Czujesz jej nasmarowane olejkiem gorące ciało, które ślizga się po Tobie, a w lustrze widzisz je z każdej strony i rozkoszujesz się tym wszystkim aż do pełnej ekstazy.

Jestem dyplomowaną, doświadczoną masażystką tantryczną. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, tak by dać mu jak najpełniejsze doświadczenie pięknego rytuału jakim jest masaż . Zapraszam do dyskretnego gabinetu kulturalnych Panów gdzie w atmosferze świec i klimatycznej muzyki doznasz mojego magicznego dotyku. W mojej ofercie znajduje się: Masaż Tantryczny na macie (około 60 minut) Najbardziej zmysłowy ze wszystkich masaży, wykonywany moim gorącym , śliskim od oliwki, nagim cialem.

 Taki msaż  nie tylko relaksuje, ale i pobudza energię życiową i holistycznie poprawia samopoczucie. Jeśli otworzysz swój umysł i ciało na nowe doznania, to na pewno będzie to niezapomniane przeżycie. Masaż wykonuję przy użyciu podgrzewanego, bezzapachowego olejku co dodatkowo potęguje doznania.

Integralną częścią masażu jest długi!, wykonywany z wielką fantazją i kunsztem masaż lingam (masaż miejsca intymnego). W wersji 0.5h - 130zl (o formę tej skróconej wersji masażu pytaj przez tel lub na miejscu)

Przyjmuję w dyskretnym mieszkaniu. Miła atmosfera i higiena jest gwarantowana, od panów oczekuje oczywiście tego samego, by łatwiej było nam wspólnie do siebie dotrzeć

. Telefon włączam już od 8:00 i już wtedy można dokonywać rezerwacji ! Pamiętaj, że jeśli zadzwonisz, a ja nie odbiorę – to znaczy, że masuję więc nie zniechęcaj się. Zadzwoń za chwilkę lub napisz krótki, konkretny sms lub jeśli wyślę Ci sygnał - oddzwoń. NIE OFERUJĘ SEKSU JEDNOZNACZNIE PODKREŚLAJĄC ŻE OGŁOSZENIE DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE MASAŻU TANTRYCZNEGO A NIE USŁUG SEKSUALNYCH .

Mozliwy masaż na 4 ręce

Informacje dodatkowe

Oczekuję prezentu: 0,5h-130zł
1h-180zł
Wiek: 32
Wzrost: 165
Kolor włosów: brąz
Sylwetka: szczupła
Wykształcenie: Licencjat
Stan cywilny: Wolę nie odpowiadać
Zainteresowania: Muzyka
Dzielnica: Bałuty
Czego szukam: Mężczyzn
Co lubię?: Masaż
Zawód/praca: Wolny strzelec
Dostępność: 9.00-17.00
Wyjazdy do hoteli: Nie

Lokalizacja

Łódź, Łódzkie, Polska
Wojska polskiego
Współrzędne geograficzne: (51.794562, 19.4979722)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 243
Wyświetlony: 1542
Wygasa: 2024-12-08 16:57:09